Dnes je piatok 20.09.2019, meniny má Ľuboslav/Ľuboslava, zajtra Matúš

Počasie

Prehľad školských spojov od 01.09.2019

Dátum: 04.09.2019
Autor: JT

Prehľad školských spojov, ktoré od 1.9.2019 budú zachádzať na zastávku Kapušany,ZŠ

Prehľad školských spojov
Linka Spoj číslo Trasa
707444 108 6:40      Čelovce - Kapušany ZŠ 
707444 14 6:53      Pušovce - Kapušany ZŠ
707444 128 6:55      Podhorany - Kapušany ZŠ
707442 76 7:20      Okružná - Kapušany ZŠ
707444 17 11:33    Kapušany ZŠ - Chmeľov
707442 9 12:28    Kapušany ZŠ - Nemcovce
707442 61 12:37    Kapušany ZŠ - Okružná
707442 11 12:44    Kapušany ZŠ - Šarišská Poruba
707442 44 12:55    Šarišská Poruba - ZŠ Kapušany
707444 19 12:56    Kapušany ZŠ - Chmeľov
701412 142 13:20    Kapušany ZŠ - Fulianka
701412 77 13:25    Fulianka - ZŠ Kapušany
701412 13 13:30    Kapušany ZŠ - Babie
707444 145 13:40    Kapušany ZŠ - Pušovce
707444 113 14:00    Kapušany ZŠ - Pušovce
707442 63 14:04    Kapušany ZŠ - Okružná
707444 111 14:38    Kapušany ZŠ - Chmeľov